Про мене

Моя головна ціль – допомагати людям своєю музикою. І, на щастя, я можу це зробити різними способами – змусити слухача сміятись від радості або пустити сльозу; допомогти ще одному домашньому музичному продюсеру стати трохи краще в тому, що він робить; дійсно оживити будь яке відео завдяки надихаючій музиці, що звучить фоном.Олександр Ігнатов

Олександр Ігнатов – український композитор, музичний продюсер та піаніст. Відомий своїми роботами у жанрі royalty free музики, які ліцензуються по всьому світу для використання у різноманітних медіа проектах, таких як відеореклама, радіо, ТБ, ігри, ролики для соцмереж та багато іншого контенту. А також фортепіанною та епічно-оркестровою музикою, яку слухають по всьому світу на таких платформах як Spotify, Apple Music, YouTube music та інших.

Його унікальний стиль гри на фортепіано можна слухати завдяки його надихаючим фортепіанним композиціям та деяким кавер версіям відомих хітів, які він створив за багато років, зробивши деякі з них №1 на YouTube, з сотнями тисяч переглядів.

За роки своєї діяльності він видав декілька альбомів та багато синглів, усі з яких ви можете прослухати на онлайн стрімінгових платформах, таких як Spotify, Apple Music, YouTube Music та інших.